z tygodnia na tydzień #01 - 13.11.2017

Z tygodnia na tydzień #1 – 13.11.2017

Z tygodnia na tydzień #1 powstało trochę na szybko, wręcz na wariata w końcu zacząłem i… jak to ja jestem prawie zadowolony 😉 . Skąd pomysł?

Vlog to jedno i nie jest z założenia stricte super regularny, a wręcz nieregularny. Od początku w myślach chodził mi jakiś cykl, w którym nie będą przeważać tematy refleksyjne, a spróbuję czegoś z energią, radością 🙂

Nie stać mnie by realizować czegoś na wzór Rock o poranku czy Rock Radio, choć one mnie na swój sposób inspirują. Praca na uczelni to praca jak każda inna i wymaga przecież mojego zaangażowania. W konsekwencji wpadłem na pomysł “Z tygodnia na tydzień” i myślę, że ileś eksperymentowania jeszcze w tym roku pozwoli mi na dotarcie formuły tego cyklu.

Pomysły na #02 już się zbierają. Jak czegoś nie zanotuję to łatwo ulatuje w natłoku tygodnia, choć ten z jednej strony niełatwy to jednak z silnym posmakiem jakiegoś luzu i spokoju.

Soundcloud: Z tygodnia na tydzień #1, Zaczynam

Ten film jako pierwszy niejako wrzuciłem na grupę na Facebooku Wólka Węglowa, którą już jakiś czas temu założyłem. Niewątpliwie będę odnosił się do miejsca, w którym żyję, do spraw mi bliskich, czasem bardzo poważnych.

Generalnie jednak “Z tygodnia na tydzień” ma być fajnym wprowadzeniem w kolejny tydzień, właśnie w poniedziałek z rana. Pierwszy odcinek był na żywca zgodnie z ideą, jak będę się przygotowywał i przygotowywał to nigdy tego nie zrobię, a więc ta opcja trochę na wariata spowodowała, że wystartowałem, a teraz czas się przyłożyć i poeksperymentować.

Moja Żona odniosła się do tego, że to taki nasz Przystanek Alaska, a ja tego oczywiście tak nie odbieram 😉