nowy rok akademicki

Nowy rok akademicki 2017/18

Nowy rok akademicki, każdy, stanowi dla mnie wyzwanie. W tym roku zaczynam prowadzić nowy przedmiot, a więc wymaga to ode mnie przygotowania większego niż przy powtarzających się zajęciach. Uważam, że to dobrze gdyż zmniejsza możliwość wpadnięcia w rutynę. Wymusza zapoznanie się z nowymi zagadnieniami lub poszerzenie wiedzy.

Nowy rok akademicki to także nowi studenci, nowe spotkane osoby, wiele bardzo wartościowych i to jedno z uzasadnień ciągłego podejmowania wyzwań przeze mnie jako akademika. Mój rozwód zawodowy trwa i jest procesem ciągłym. W zasadzie nigdy nie mogłem zasiąść w fotelu i nic nie robić. Znaczy mogłem 😉 ale w takim ujęciu zawodowym to nie.

Jak już osiągnąłem ten punkt, w którym po przełamaniu własnych ograniczeń postanowiłem robić coś co daje radość, ale jest tym czymś co chcę bardzo robić, stanowi pasję i w ogóle to zacząłem trenować strzelectwo i prowadzić kanały na YouTube. Teraz uczę się poprzez działania zarówno w ramach kreowania filmów jak i doskonalenia się jako akademika.