Media Presentaion - wyróżnienie

Media Presentation, wprowadzenie

Media Presentation – To projekt tworzony wspólnie z Krzysztofem i Wiolettą Czerniec, projekt, który gdzieś tam we mnie najbardziej mnie ciekawi, wciąga, a może po prostu rajcuje. Od kiedy pamiętam tworzenie poprzez pisanie, czy rysowanie, a potem fotografię mnie zawsze pociągało. Ten projekt tak wygląda od mojej strony – pozwala mnie się realizować twórczo, wzbudzać na nowo i doskonalić moją własną kreatywność.

Media Presentation

Niewątpliwie jest to projekt również pod moich współpracowników, a może nawet bardziej niż pode mnie. Wynika to nie tylko z faktu, iż nie da się wszystkiego dokonać samemu ale przede wszystkim z tego, że bardzo wierzę we współpracę zespołową. Nie mniej istotny jest fakt, iż specjalistą też nie jest się we wszystkim co się robi albo czego potrzebujemy. Zatem każdy w naszym zespole coś umie lepiej i efekty końcowe są sumą naszych zdolności, humorów, parcia do przodu lub błogiego nic nierobienia.

W ramach Media Presentation (MorekTECH) oferujemy fotografię produktową, w tym szczególnie na potrzeby sklepów internetowych oraz realizację filmów na YouTube.

W filmach na potrzeby YouTube dopiero zdobywamy klasę mistrzowską 🙂 Właśnie to zdobywanie mistrzostwa, począwszy od pierwszych kroków po coraz bardziej skomplikowane techniki mnie niesamowicie nakręca do działania. Nagrywanie dźwięku i zmaganie się z problemami, czy błahe nawet z pozoru problemiki z zieloną ścianą (green wall). Uczenie się obsługi samego aparatu do filmowania.

Dla mnie to niesamowita szkoła doskonalenia się w wyrażaniu samego siebie, przełamywaniu się przy własnych nabytych ograniczeniach w byciu kreatywnym. Pasja – to jest to słowo, które mi tu pasuje, lecz ta pasja docelowo ma także zapewnić mi środki bytowe bo inaczej nie da się realizować własnych marzeń i pasji 🙂